Covid 19


Ochranné rúška

Trojvrstvové rúško s dvoma gumičkami, na jedno použitie. V hornej časti je kovový drôtik na pritlačenie si rúška okolo nosovej časti

Cena: 0,35 € /ks, 0,20 €/ ks pri odbere 50 ks balenia


Ochranné prepážky

Ochranná prepážka z plexiskla je fyzická bariéra medzi predávajúcimi a zákazníkmi. Priehľadná farba nebráni zrakovému kontaktu a neovplyvní vzhľad okolitého prostredia. Ochranná prepážka z plexiskla je prispôsobená na čistenie prostriedkami, ako sú lieh, etylalkohol, prostriedky na čistenie skla alebo extrakčný benzín. 


Ochranný štít

Ľahký ochranný štít Vám umožňuje nosiť ho celé hodiny, čo zaisťuje bezpečnosť Vašej tváre, očí, nosa a úst. Zaoblená spodná časť zvyšuje pohodlie pri práci a ďalšie 2 otvory bránia zahmlievaniu, takže zamestnanci môžu medzi sebou voľne komunikovať. 


Ochranné štíty MOONROO COVER

Ochranný štít MOONROO COVER Premium je profesionálnou ochranou Vašej tváre počas práce! Zaisťuje ostré a výrazné zorné pole za každých podmienok!Priehľadné plastové rúško na nos a ústa je ľahké a pohodlné. 

Môže sa použiť ako prvok zvyšujúci ochranu pred látkami prenášanými kvapôčkami a nevedomým kontaktom úst a nosa s kontaminovanými rukami. Mini štíty sú riešením určeným pre všetkých, ktorí chcú chrániť seba a ostatných bez toho, aby sa museli vzdať komfortu používania.  


Samolepky COVID

Samolepiace fólie Oracal s možnosťou laminácie proti UV žiareniu a mechanickému poškodeniu 

DIMAX GROUP, s.r.o. | Sme tu pre Vás
Vytvorené službou Webnode Cookies
Vytvorte si webové stránky zdarma!